• Školní družina

• Naše školní družina má kapacitu 40 žáků. Zájmová činnost probíhá ve 2 odděleních.

Družinu najdete v přízemí školy, navštěvují ji žáci převážně z 1. - 3. ročníku a žáci starší, kteří do školy dojíždějí z okolních obcí.

V rámci školní družiny probíhá i zájmové vzdělávání žáků, děti se mohou účastnit každý den plnohodnotného programu a mnoha aktivit - sportovních, rukodělných, výtvarných nebo hudebních, učit se mohou i cizí jazyky či základy vaření a pečení.

Provoz družiny:    po - pá  11.30 - 16 h

Poplatek: 150 Kč / měs.

Telefon:  774 462 192

E-mail: druzina@zsbratronice.cz

Ranní dohled zajišťují pedagogové ZŠ v době od 7.00 do 7.30 h.

Poplatek za družinu plaťte na účet školy společně s platbou za stravné na účet školy: 213 791 619 / 0300 (do poznámky uveďte jméno a druh platby - družina, stravné "Vopička 150 ŠD + 360 ŠJ"). Poplatek, prosíme, uhraďte vždy nejpozději do 20. dne v měsíci. Děkujeme.

Ve školní družině se nenudíme.

Kreslíme, stříháme, lepíme, malujeme, tančíme, ale můžeme si tu i udělat domácí úkoly, podívat se na film, poslouchat hudbu, najít si informace na internetu, hrát interaktivní hry na tabuli, často chodíme ven, sportujeme, hrajeme florbal, fotbal, basketbal, šijeme, pleteme, tvoříme z keramické hlíny, učíme se první pomoci, mluvíme anglicky a německy, zpíváme, hrajeme na kytary, flétničky, jezdíme na výlety a dokonce i vaříme a pečeme!

Navíc mohou děti navštěvovat tyto zájmové zpoplatněné kroužky (po dohodě s vedoucím):

- zumba (Petra Birnbaumová)- úterý

- florbal (Mgr. Kamil Libich)- čtvrtek

- sborový zpěv (Mgr. Lada Kalmusová a Soňa Hříbalová)- pondělí

- hra na flétnu (Soňa Hříbalová, Mgr. Lada Kalmusová) - individuálně

- keramika (Mgr. Martina Ludvíková)- nepravidelně

- kroužek deskových her a zábavné logiky (Markéta Maryšková)- středa

- kroužek první pomoci (Jaroslava Steckovičová)

- šikovné ručičky (Jana Sochorová)- čtvrtek