• Mateřská škola

• Naše mateřská škola je dvoutřídní, s kapacitou 40 dětí (ve šk. roce 2023/2024 po schválení výjimky zřizovatele 42 dětí).

Menší a nové děti jsou ve třídě "Cvrčkové" a ty větší ve třídě "Berušky".

V našem školním vzdělávacím programu se zaměřujeme na zdravý životní styl, environmentální výchovu, pohybové aktivity, zpíváme, tvoříme, rozvíjíme základní dovednosti dětí. Na hodinách "předškoláků" se připravujeme na nástup do základní školy.

Spolupracujeme s rodiči a vítáme jejich iniciativu, zájem a účast při pořádání různých akcí.

Provoz školky: po - pá  6.45 - 16 h

Školné: 500 Kč / měs.

Telefon: 774 462 191

E-mail: ms@zsbratronice.cz

Poplatek za školné plaťte na účet školy společně s platbou za stravné na účet školy: 213 791 619 / 0300 (do poznámky uveďte jméno a druh platby - školné MŠ, stravné "Vopršálková 500 MŠ + 670 ŠJ"). Poplatek, prosíme, uhraďte vždy nejpozději do 20. dne v měsíci. Děkujeme.

"10 dovedností, které by dítě mělo umět před zápisem do ZŠ"

1. motorika
        2. kreslení